תמיד איכות

הנהלת לוגסי-גולן החברה לאיכות הסביבה מייחסת חשיבות עליונה לאיכות השירות ללקוחות. לכן אנו מנחילים לכל עובדינו את חשיבות האיכות בעבודתם ומקפידים על אימוץ דפוסי התנהגות נאותים, הופעה נאותה ושמירת כבוד האדם – הן בתוך הארגון והן כלפי הלקוחות. אנו פועלים לשיפור מתמיד ושואפים כל העת למצוינות. במסגרת השיפור המתמיד, מיישמת החברה פיתוחים וחידושים כלל-עולמיים בתחומה ולוקחת חלק בכנסים מקצועיים שונים. 

אנשי החברה

כל עובדי החברה, הנבחרים בקפידה, עוברים הדרכות, הכשרות והשתלמויות בנושאים שונים, המביאים אותם לרמה מקצועית גבוהה. ההנהלה דואגת למעורבות, לשיתוף ולמחויבות של כל הגורמים הקשורים לאיכות, בכל הדרגים, בשאיפה להגיע למצוינות באיכות.

בטיחות

חברת לוגסי-גולן החברה לאיכות הסביבה מעניקה מקום חשוב לנושא הבטיחות בעבודה, ופועלת להשגת בטיחות מרבית. הן העובדים והן המנהלים עוברים הדרכות והשתלמויות בנושאים אלו, והחברה מחזיקה בכל הביטוחים הדרושים.
לעובדי החברה תעודות עבודה בגובה, הנדרש ע"פ חוק, כמו כן אנו חברים בפורום בטיחות קבלנים – לחצו כאן >

שומרים על העולם

כמו שניתן להבין משמנו, אנו חברה המקפידה מאד על איכות הסביבה. שיטות עבודתנו, וכן החומרים והציוד בהם אנו משתמשים, שומרים על איכות הסביבה ועל כדור הארץ. אנו מקפידים על "יותר הסברה ופחות חומרי הדברה"!

עבודה בתנאים מיוחדים

בין לקוחותינו מפעלי מזון, תרופות ותעשיות, הדורשים עמידה בחוקים נוקשים, בצווים ובתקנות מיוחדות. הנהלת החברה ועובדיה עומדים בכל דרישות האיכות של הלקוחות ופועלים בהתאם להם.