השאר פרטים למידע נוסף:

היתרון של הרחקת יונים

פעמים רבות אנחנו רוצים למצוא פתרון יעיל להופעה של יונים על גג הבית שלנו. טיפול ביונים יחזיר לסביבה שלנו את השקט והשלווה, ואף ירגיע את חיות המחמד שלנו, שרגישות מאד לקולות של יונים. כאשר יש צורך לטפל ביונים, יש כמובן מספר שיטות. היום, כבר מקובל מאד להשתמש בעיקר בשיטות של הרחקת יונים. אנחנו אמנם רוצים סביבה נטולת יונים, אבל מעוניינים שבאופן טבעי, התהליך יתבצע עם כמה שפחות פגיעה בהן. לכן, הרחקת יונים היא פתרון מצוין למי שרוצה שהשקט והשלווה יחזרו לסביבה שלו, ועדיין ישמור על היונים בריאות ושלמות.

כל השיטות של הרחקת יונים

  יש מספר שיטות מובילות כיום, כדי לבצע הרחקת יונים יעילה. אם אתם מעוניינים לבצע הרחקת יונים, שיטה מאד יעילה היא הצבה של מלכודות יונים ייעודיות. המלכודות מוצבות על גג המבנה ולוכדות את היונים. בעל מפעל חשוב לדעת שאם לא הצלחת ללכוד יונים בעזרת מלכודות – אל תאשים את השיטה. שיטת הלכידה – עובדת !

שימוש בדוקרנים ו/או רשתות.

הדוקרנים מפריעים ליונים, ולאחר זמן קצר במיוחד הן פשוט יפסיקו להגיע ויחפשו מקומות אחרים. אפשרות אחרת של הרחקת יונים, היא שימוש ברשתות ייעודיות עבור יונים. הרשתות הן חזקות עמידות במיוחד לתנאי מזג אויר, וכאשר היונים נתקלות בהן, הן באופן טבעי נבהלות, ולאחר זמן קצר לומדות שכדאי להן לחפש מקום אחר לחנות בו. כמובן, שמה שמשותף לכל השיטות הללו של הרחקת יונים, זה שהן דורשות ידיים מקצועיות. אם הנחה של מלכודות היא עוד פשוטה יחסית, אם אין לך את הנסיון –לא תצליח . הצבה והתקנה של רשתות ושל דוקרנים בגובה רב, דורשת ללא ספק ידיים מקצועיות, של אנשים מנוסים בתחום המזיקים. אז מה אפשר לעשות?

לוגסי-גולן , החברה לאיכות הסביבה בע"מ מטפלים ביונים

חברת לוגסי-גולן איכות הסביבה בע"מ, מומחית בטיפול מקצועי של הרחקת יונים לכל המבנים, לכל סוגי היונים, על כל השיטות שיש היום בשוק. אם אתם פונים אל חברת לוגסי-גולן, אתם יכולים להיות בטוחים שהמבנה שלכם בידיים טובות. לחברה ניסיון רב במגוון רחב מאד של שיטות הרחקת יונים – בין אם מדובר על מלכודות, רשתות או דוקרנים – את כולן חברת לוגסי-גולן יודעת לבצע במקצועיות רבה, תוך הבטחת תוצאות. בחברה צוות מקצועי ומגובש, בעל ניסיון רב בתחום ההדברה, התברואה ואיכות הסביבה. הציוד של הרחקת יונים שבו חברת לוגסי-גולן עושה שימוש, הוא ציוד מקצועי, שיכול לשמש אתכם לאורך זמן. כמו כן, לחברה ניסיון רב בהתקנה של מלכודות, רשתות. הרחקת יונים מוצלחת היא כבר לא חלום רחוק – צרו קשר עם חברת לוגסי-גולן, והיונים יעופו, פשוטו כמשמעו, מהמבנה שלכם.

פתרונות לבעיית היונים:

ישנם מיתוסים רבים בנוגע להרחקת יונים, כגון: שקיות מים, ניירות אלומיניום, מכשירים אולטרא סונים, בלונים עם עיניים גדולות, מריחת ג´לים דוחי יונים ועוד שיטות מגוונות, שיטות אלה אינן מרחיקות את היונים, היונה היא חיה סתגלנית שיכולה בעקשנות רבה להתגבר כמעט על כל מכשול, למורת רוחנו.

אז מה ניתן לעשות?

הטיפול במפגעי יונים מצריך בדרך כלל ידע מקצועי רב, הכולל: התקנת רשתות (גם בעזרת סנפלינג במקומות קשי גישה) לכידת היונים באמצעות מלכודת, סגירת פתחי חדירת יונים, באמצעות רשתות מתאימות, התקנת דוקרנים, מניעת גורמי משיכה כמו מים, מזון. מלכודות: לחברתנו מלכודות איכותיות ללכידת יונים המוצבות ומתוחזקות על גגות מבנים. המלכודות יעילות בהפחתה משמעותית של המטרד. פעילות 7/24/365.

דוקרנים:

דוקרנים להרחקת יונים, על בסיס פולי-קרבונט (עמיד בתנאי מזג אויר וקרינת UV) המכיל בתוכו דוקרני נירוסטה איכותיים, שאינם מחלידים. ניתן להשיג תבנית רחבה (17 ס"מ) ותבנית צרה (7 ס"מ). מותקן בדרך כלל בהיקף הגגות, על מזגנים ומעקות – מקומות בהם נוהגות היונים לנחות ולחנות. ניתן לרכוש ולהתקין באופן עצמאי, או לחלופין להזמין התקנה מטעם אנשי השירות של חברתנו.

רשתות:

חברתנו מוכרת ומתקינה רשתות להרחקת יונים. הרשתות איכותיות ועומדות בתנאי מזג אוויר וקרינת UV לאורך שנים. הרשתות נפרשות בבניינים, מסתורי כביסה ועוד. ברוב המקרים הרשתות מותקנות במקומות גבוהים הדורשים ציוד הרמה ועבודה בגובה. לחברתנו הציוד והניסיון הדרושים לביצוע משימות מסוג זה, בצורה איכותית ואסתטית.
חברתנו עורכת תצפיות על מנת להתאים את הפתרון לבעיה. לוגסי-גולן החברה לאיכות הסביבה מציעה מגוון פתרונות להרחקת יונים ונחשבת למומחית בנושא. הצלחתנו נמדדת במבחן התוצאה. אולי יעניין אתכם לקרוא גם על: רשתות יונים דוקרנים להרחקת יונים
גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן