מגוון מוצרי הדברה

קטלוג מוצרי הדברה כולל בתוכו מגוון רחב של מוצרים שונים לשימוש ביתי ותעשייתי. על מוצרים אלו נמנה מגוון רחב ואיכותי של מרססים ומערפלים, וכן חומרי הדברה, מוצרי הרחקת יונים וציפורים, תיבות עבור האכלת מכרסמים, חרקנים, מלכודות ופרומונים לניטור מזיקים. בנוסף, הקטלוג כולל גם אמצעים לניטור זוחלים, מוצרי עזר ומוצרים כלליים נוספים.

מוצרי הרחקת יונים וציפורים

יונים וציפורים מהוות לא פעם מטרד סביבתי קשה, שבהחלט ניתן לטפל בו בעזרת ציוד מתאים. בתוך קטלוג מוצרי הדברה ניתן למצוא מגוון אמצעים יעילים לבעיית יונים וציפורים, ולהרחקתן באופן שאינו פוגע בהן. מוצרים אלו כוללים בין היתר רשתות לדרורים ויונים, דוקרנים בשתי מידות ייעודיים להרחקת יונים, ודחלילי עורב שחור עם או בלי כנפיים.

מרססים ומערפלים

קטלוג מוצרי הדברה כולל גם מבחר גדול של מערפלים ומרססים. בין היתר ניתן למצוא בקטלוג מרסס 100 ליטרים ומרססים מנירוסטה בגדלים של 2 עד 5 ליטרים, כאשר המערפלים כוללים בין היתר מערפל קר אדום נייד, ומערפל על גלגלים.

מוצרים נוספים:


מלבד המוצרים המוזכרים לעיל, בקטלוג של לוגסי-גולן ניתן למצוא עוד מוצרי הדברה רבים נוספים, וביניהם:
חומרי הדברה – תרסיס נגד זבובים וג'ל נגד נמלים.
חרקים בדגמים וגדלים שונים.
תיבות האכלה למכרסמים המשמשות כמלכודות, ומגיעות בצורות וגדלים שונים כמו קופסא מפלסטיק או בצורת סלע פרומונים לניטור המשמשים בין היתר כנגד תיקן גרמני וחיפושיות טבק.
מלכודות – לרבות מלכודות עכברים, חולדות, זבובים וחתולים.ציוד עזר הכולל מסכת חצי פנים עם מסנן, כפפות ניטרול ופנס חזק ואיכותי.
ציוד נוסף – לרבות רעל עכברים, מקלות ללכידת נחשים ומאבקת מקצועית.

ייעוץ והדרכה מקצועית:

רכישת המוצרים מלוגסי–גולן נעשית לאור ייעוץ מקצועי להתאמת המוצר הנכון ביותר לצרכי הלקוח. כמו כן, החברה מספקת ללקוחותיה שירותי הדברה והרחקת מזיקים מקצועיים, הניתנים לכל המגזרים בפריסה ארצית רחבה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הדברה במפעלי תרופות